Aby zamówić karykaturę , usługę rysowanie karykatur na imprezie, portret, prosimy o kontakt mailowy na adres –

vao@op.pl lub zewecki@wp.pl

lub zadzwonić na numer

(+48) 602819644.

Kontaktując się z Nami mailowo lepiej od razu załączyć zdjęcia osób , określić format, termin realizacji. Proszę pamiętać iż tylko z wyraźnych zdjęć twarzy możemy gwarantować maximum podobieństwa.

Czas realizacji zależny od ilości zleceń wykonywanych w danym okresie. Zlecenia wykonywane według kolejności wpłat  Jeżeli przypadkiem trafiasz na naszą stronę i czasu jest za mało, dodaj adres strony do zakładek , bo kiedyś możesz wcześniej zaplanować i zrealizować pomysł z karykaturą na prezent dla znajomych lub bliskich.

Nasza pracownia znajduje się na ul Szlak 14b/2 w Krakowie, więc jeżeli mieszkasz w pobliżu, to odbiór gotowej pracy może być też u nas w pracowni. Zazwyczaj jestem w pracowni wieczorami w tygodniu.

Przyjmujemy tez zlecenia na wykonanie karykatur na żywo u nas w pracowni, na targach, na weselach, na imprezach firmowych, na piknikach, imprezach urodzinowych,  placówkach szkolnych. Interesuję cię twoja karykatura narysowana na żywo? Możesz zamówić u nas w pracowni na ul Szlak 14B m. 2, ustalając wcześniej godzinę i dzień w którym będziemy mieli czas na wykonanie karykatury na żywo. Karykatura rysowana na żywo wykonuje w ciągu około 10-20 min.

Cena za karykaturę na żywo od 36 zł do około 70 zł w zależności od formatu.

Ceny karykatur ze zdjęć naszej stronie- KARYKATURY CENY

Jak zamówić karykaturę?
Trzeba najpierw odszukać w swoich archiwach komputera zdjęcie danej osoby lub osób. Czasem gdy nie posiadamy zdjęć, to w tym celu wykonujemy zdjęcie danej osoby prosząc o uśmiech. Zastanawiamy się w jaka sceneria najlepiej by pasowała do danej osoby, uwzględniając hobby/zawód/zainteresowania. W razie gdy nie wiemy jak ma wyglądać, wystarczy wymienić w mailu ze zdjęciami z jakiej okazji prezent, hobby, zainteresowania, zawód.
Jaki format?
Nie wiemy jaki format karykatury? Pierwszym czynnikiem wyboru jest zazwyczaj kwestia funduszy wydzielonych na dany prezent. Trzeba też brać pod uwagę że na większym formacie można dopracować więcej szczegółów niż na małym, szczególności gdy postacie mają być umieszczeni w jakimś pojeździe. Na większych formatach można też zamówić karykatury wieloosobowe, na przykład na rocznicę firmy, na święta dla rodziców.
Kolorowa czy czarno-biała?
To jest kwestia upodobań. Kolorowe moim zdaniem mają dodatkowy atut – kolor, który umiejętnie dobrany wzmacnia pozytywne emocje.

Kolorowa akwarelą/kredką czy akryl/olej na płótnie?
Kolorowa akrylem lub olejna jest droższa od akwareli na papierze, bo jest przede wszystkim dużo trwalszą techniką i ma intensywniejsze kolory.

Kiedy zamówić?
Jak najwcześniej, bo są okresy kiedy przychodzi dużo zleceń i czasy oczekiwań na gotową karykaturę się wydłużają.